הסיפור

היי מתולתלות ומתולתלים,

נעים להכיר!

לאחר שלושה עשורים כמתולתלת, בהם עשיתי פנים, החלקתי, התרתי ומה לא, החלטתי לעשות שולם עם השיער שלי ולחזור לטבעי.

כחלק מהתהליך בו קיבלתי באהבה את השיער המתולתל, הקמתי את קהילת מתולתלות, הקהילה הישראלית להעצמת השיער המתולתל שהיא למעשה בית לכל בעלי השיער הגלי ועד אפרו בישראל. הקהילה מתקיימת בפייסבוק, באינסטגרם, ומלווה ע"י מגזין אינטרנטי אותו אני עורכת וערוץ יוטיוב שבו אני משתפת בכל השיטות והטכניקות לטיפול בתלתלים. בקהילה חברים כ100 אלף איש ובמהלך ה7 שנים האחרונות לקיומה היא סייעה לנשים רבות, ילדות נערות וגם גברים לאהוב ולקבל את התלתלים. ההעצמה מתקיימת גם באירועי אופליין, סדנאות ופסטיבלי תלתלים שהפקתי עבור חברות וחברי הקהילה.

קהילת מתולתלות

עם הזמן, ולאחר למידה של רכיבי חומרים, טכניקות שונות ומשונות לטיפול בשיער והתנסות עם כמעט כל המוצרים הפופולריים בארץ ובעולם, הגעתי למסקנה שמה שעובד בחו"ל לא בהכרח עובד בארץ שלנו עם האקלים הים תיכוני. חיפשתי מוצרים שמכילים רכיבים שמיטיבים עם השיער לטווח הארוך, ושמעניקים לו מראה בריא לא רק מבחוץ אלא גם מבפנים.

אז עזבתי את הדיי ג'וב שלי בהייטק

ויצאתי להרפתקה שיש בה לא מעט סיכון, אבל הרבה סיפוק: פיתוח מוצרי שיער איכותיים למתולתלות ולמתולתלים. מוצרים שיחסכו מאיתנו זמן התעסקות עם השיער. מוצרים שיגרמו לתלתלים שלנו להיות מוגדרים, מלאי ברק ונעימים למגע.

מבלי לפזר מסרים שיווקיים שאין מאחוריהם הרבה, וללא חברת ענק שעומדת מאחורי, יזמתי כאן עסק שאותו בניתי בשתי ידיים, עם הרבה מאמץ וכוח רצון לעשות כאן משהו באמת איכותי וטוב. 

במהלך הזמן נעזרתי בחברות קהילת מתולתלות שבדקו את הפורמולות על שיערן ודיווחו מה עבד עבורן יותר ומה פחות, מתולתלות בשלל טקסטורות של שיער ומכל רחבי הארץ (וכמובן שלא נעשו כאן ניסויים בבע"ח + המוצרים הם טבעוניים – להסבר על הרכיבים לחצו כאן).

לאחר הבדיקות המדוקדקות שערכו לא פחות משנתיים, ולאחר אישורי משרד הבריאות – יצאנו לדרך!

אתם מוזמנים לצאת איתי למסע, לא רק של פיתוח זן חדש של מוצרי שיער שמותאמים לפי צרכי הקהילה, אלא גם לחוות איתי את הדרך הזו של הקמת מותג חדש מאפס.

תמיד כאן, איתכם ולמענכם

אוריין פז