הרכיבים

תהליך הפיתוח של סדרת המוצרים My Curly Way ארך זמן רב. הסיבה העיקרית לכך היא שהיה חשוב לנו שהמוצרים לא רק יהיו מבוססים בעיקרם על רכיבים מן הטבע, אלא שהם גם יהיו יעילים עבור מתולתלות בישראל ובעולם. 

יעיל- מה זה אומר?

תלתלים מוגדרים, לחותיים, קופצניים ומלאי חיים ששומרים על צורתם גם במזג אויר ים תיכוני.

השילוב בין קירבה לטבע לבין בריא וגם יעיל, הוא לא ברור מאיליו, בעיקר כאשר מדובר במוצרי עיצוב. כי לא כל מה שטבעי הוא בהכרח בריא או יעיל. לאחר תהליך פיתוח ארוך שכלל התנסות של מתולתלות מכל רחבי הארץ, הצלחנו להפיק מוצרים שעונים בצורה מספקת על הדרישות המחמירות שלנו.

מה לא תמצאו במוצרים?

המוצרים נוצרו מתוך צרכי קהילת מתולתלות, ולכן בכל המוצרים לא תמצאו סולפטים, סיליקונים, פראבנים, שמן מינרלי, שעווה וגם לא אלכוהולים מייבשים.

מה כן?

פרו ויטמין B5

פרו ויטמין B5 הוא חלק מקומפלקס ויטמין B. הוא ידוע בתכונותיו הרבות (מחקרית) שמסייעות לשיער ולעור מלא לחות, תוך הגנה על השיער וגם משמש כרכיב לאנטי אייג'ינג.

שמן חוחובה

שמן החוחובה מופק מצמח החוחובה. ההרכב שלו דומה לשכבת השומן הטבעית שעל העור והקרקפת שלנו ולכן אינו מותיר תחושת שמנוניות. השמן מכיל ריכוז גבוה של ויטמין E והוא מסייע בריכוך השיער והעור.

תמציות צמחים

אנו דואגים להעשיר את המוצרים שלנו בתמציות צמחים, אשר להם תועלות שונות, בהתאם לייעוד של כל מוצר ומוצר. בשביל ללמוד עוד, צפו בעמודי המוצרים.

רכיבים טבעוניים

הרכיבים הופקו ממקור צמחי.

ללא אכזריות

אנחנו לא מנסים על בע"ח, נקודה.

תמציות פירות וירקות

שקדים, בננות, גזר ועוד רבים וטובים אחרים, הם רק חלק מהרכיבים שמהם מופקים המוצרים שלנו. לשיער בריא, מראה טבעי ומלא ברק.