מה מתאים לשיער שלך?

מהי הדרך הנכונה לעצב את שיערך? מה הם המוצרים הטובים ביותר לתלתלים שלך?

איתור המוצרים הטובים ביותר עבורך זה תהליך שעלול להיות מתיש. ביקור אצל מעצב השיער שלך מפעם לפעם הוא אמנם מרענן אבל בסופו של יום, הבסיס של מה שהשיער צריך על מנת להיות עשיר בלחות, מלא חיים ומוגדר ללא פריז, תלוי מאוד בשגרת הטיפוח שלך. 

את מוצרי My Curly Way התאמנו למרבית התלתלים הישראליים, תוך התנסות של מגוון מתולתלות, גליות ומקורזלות ברחבי הארץ. עם זאת, צורת השימוש במוצרים היא שונה, בהתאם לסוג השיער ולמטרות השונות של כל ראש מתולתל.

סוג 2: שיער גלי

שיער מסוג 2, הוא אחד מהסוגים של שיער מתולתל שנקרא גם שיער גלי. צורתו כמו צורת S פתוחה והאתגר הגדול של סוג שיער זה הוא ההתמודדות עם נפח. לעיתים שיער מסוג זה מתנפח ללא היכר ומאבד צורה במזג אויר לח, ולעיתים דווקא נרצה שהשיער יתפוס יותר צורה ונפח, אבל כמובן ללא פריז. 

יש כמה טריקים שבהם נוכל להשתמש על מנת לגרום לשיער להיות ממושמע יותר לרצונות שלנו.

טקסטורה

עוד נפח – בשביל להוסיף נפח לשיער, מומלץ להשתמש במסרק אפרו כאשר השיער יבש, ולהעבירו על שכבת השיער התחתונה, מאמצע השיערה כלפי השורש. המסרק ייצור אשליה של נפח בשורשים. בכדי למנוע פריז ובכדי להגדיר את השיער, השתמשו בג'ל Curl My World של My Curly Way עוד כשהשיער רטוב. הג'ל יעניק ברק לשיער תוך שמירה על שיער רך ונעים.

אם תרצו לתלתל יותר את השיער, לאחר הנחת הג'ל על השיער יש לכווץ את התלתלים כלפי מעלה עם הידיים. חיזרו על הפעולה מספר פעמים, והשיער ישמור על צורתו המתולתלת לזמן ממושך.  

לאחר ייבוש השיער, "שברו" את הג'ל ע"י כיווץ השיער עם הידיים. השבירה תעניק לתלתלים מגע של רכות.

פחות נפח – בשביל להוריד נפח מהשיער, מרחו את הג'ל Curl My World לכל אורכי השיער, שכבה אחידה, מבלי לכווץ את התלתלים כלל. ייבשו באויר הפתוח או באמצעות דיפיוזר מהצד (ולא מלמטה כלפי מעלה). הג'ל ישמור על התלתלים צמודים זה לזה ובכך יפחית מהנפח.

לחות

אם בשיער יבש עסקינן, שימוש בקרם Curl On יסייע ויעטוף את השיער במעטפת של רכות וחיוניות. את הקרם ניתן לשים אחרי הג'ל בכדי לא לפגוע בצורה שיצרנו עם הג'ל.

בשביל טיפול לחות, מומלץ להשתמש אחרי החפיפה, במסכת Curly SPA המכילה מלפפון בריכוז גבוה ומטרתה להחדיר לחות לתוך השיער.

סוג 3: שיער מתולתל

שיער מסוג 3 הוא שיער מתולתל עם צורת S סגורה והוא חשוף יותר לשינויים במזג האויר. בנוסף לכך זקיקי השיער המתולתל מתכווצים יותר כאשר השיער מתייבש. 

מה מתאים לשיער שלך?

הקרם Curl On מושלם עבור שיער מסוג 3 מאחר והוא מרכך את השיער, מעניק לו לחות ומספק הגדרה לשיער תוך לוחמה בפריז. הקרם חיוני ביותר בחודשי החורף כאשר מזג האויר יבש יותר, אך רכיביו הותאמו במיוחד למזג האויר הישראלי כך שהשיער לא יתמלא בפריז בלחות הגבוהה כאן בארץ גם בחודשי הקיץ. 

להגדרה מקסימלית, מומלץ לשים מעל הקרם את הג'ל Curl My World. ה Curl My World יגדיר את הפריזורה במהלך כל השנה ולאורך זמן. אל תחששו מלהשתמש בג'ל מאחר והוא לא מייצר תחושה של שיער קשה או קראנצ'י, אלא מותיר תלתלים רכים ונעימים תוך שמירה על צורתם למשך זמן ממושך.

לתלתלים מכווצים יותר ולבניית תלתלים, כווצו את התלתלים עם הידיים מיד לאחר מריחת החומרים על השיער. ניתן לייבש באויר הפתוח או לייבש עם דיפיוזר מקצוות השיער ועד למעלה.

מבחינת חפיפה- מסכת Curly SPA תהיה זו שתרענן את התלתלים גם כשהשיער ירגיש יבש וגם בחפיפה יום יומית להתרת קשרים.

סוג 4: שיער מקורזל

גם שיער מקורזל חשוף להשפעת מזג האויר וחילופי הטמפרטורה. שיער מקורזל יכול להתכווץ בקלות, במיוחד במזג אויר לחותי.

אם שגרת הטיפוח שלך כוללת שימוש בשמנים כמו שמן קוקוס או שמן זית, מומלץ לשלב את הקרם המגדיר Curl On לפני השמן. ה Curl On ישמור על השיער רווי, בזמן השמן יכסה אותו עם שכבה נוספת של לחות. הקרם הוא קרם קליל ולכן עבור שיערך הוא יכול לתפקד כלוכד לחות על שיער רטוב.

בכדי לשמור על צורת התלתלים למשך מספר ימים, השתמשו ב  Curl My World. הג'ל יאפשר לך להמנע מחפיפות יומיומיות בזמן שהתלתלים שלך ישארו מוגדרים ורכים.

להחדרת לחות בתוך מאזן הפרוטאין- לחות, מומלץ לשלב את מסכת Curly SPA, המתאימה לשיער הדורש לחות קלילה שאיננה מכבידה עליו.

מוצרים לנקבוביות נמוכה וגבוהה

נקבוביות השיער היא מידת היכולת של השיער שלך לספוג מים. מבחן קל של השיער שלך יכול לענות לך על הרבה שאלות ולעזור לך לבחור את המוצר היעיל ביותר עבורך.

ה Curl On הוא קרם שאמנם פותח בראש ובראשונה עבור נקבוביות נמוכה, מאחר והוא מעניק לחות קלילה לשיער מבלי להכביד על השיער, עם זאת קיבלנו עליו פידבקים מצויינים גם מבעלות נקבוביות גבוהה. הקרם מבוסס על רכיבים מן הטבע ותמציות פרחים. הוא לא מכיל סולפטים, סיליקונים, פראבנים או שמן מינאלי, מה שאומר שהוא מצויין עבור מתולתלות ומתולתלים המחפשים מוצרים שיעניקו להם שיער בריא ומלא חיים.

אם יש לך נקבוביות גבוהה ושיער פגום כתוצאה מפעולות כימיות שונות, ניתן לערבב את הקרם ביחד עם שמן נוסף כגון שמן קוקוס ובכך להעניק לחות משודרגת לשיער.

גם שיער בעל נקבוביות נמוכה וגם שיער עם נקבוביות גבוהה, יפיקו תועלת רבה מהג'ל  Curl My World. ה Curl My World מעניק אחיזה חזקה לתלתלים, כך שגם באקלים הישראלי, התלתלים ישארו מוגדרים למשך זמן ממושך, תוך שהם רכים ונעימים.