תלתלים זה לא רק שיער, זו דרך חיים!

My Curly Way

מוצרי שיער בריאים לתלתלים מושלמים

תלתלים, שיער מקורזל או גלי, מוצרי My Curly Way פותחו בכדי לחגוג את התלתלים שלנו! גם במזג אויר ים-תיכוני. המוצרים ללא סולפטים, סיליקונים או פראבנים. לא נוסו על בע"ח, והם טבעוניים.

מוצרי השיער

Curl On קרם מגדיר תלתלים
Curl On קרם מגדיר תלתלים
תלתלים מוגדרים ובריאים זה כבר לא חלום – זו מציאות! קרם לחות לתלתלים גמישים, מוגדרים ורכים, ללא תחושת כבדות או שמנוניות. מבוסס על רכיבים מן הטבע ותמציות פרחים עשירות המעניקות לשיער רכות וברק.
Curl My World ג'ל לפיסול תלתלים
Curl My World ג'ל לפיסול תלתלים
ג’ל לפיסול תלתלים בריאים, עם אחיזה עוצמתית המאפשרת תלתלים מוגדרים לאורך זמן ללא פריז וללא תחושת נוקשות או יובש. מבוסס על רכיבים מן הטבע, תמציות פירות ופרחים עשירות המעניקות לשיער ברק טבעי.
Curly SPA מסיכת מלפפון לתלתלים רעננים
Curly SPA מסיכת מלפפון לתלתלים רעננים
מתוך שפע של מלפפונים טריים, רקחנו מסיכה קלילה לתלתלים רעננים, בריאים וזוהרים. מסיכת מלפפון מעניקה לחות טבעית לשיער, כאילו יצאנו הרגע מהספא. בדיוק מה שהשיער שלך צריך אחרי הנזק שעשתה לו השמש והאקלים הים תיכוני.
Clearly Curly שמפו עדין לתלתלים
Clearly Curly שמפו עדין לתלתלים
התגלה שמפו לתלתלים שאינו מייבש! Clearly Curly הוא שמפו עדין, לניקיון התלתלים ותחושת התחדשות רוויה בלחות. מנקה ומאזן את הקרקפת, בעל רכיבי אנטי פריז המותירים את השיער נעים, מבריק וללא תחושת יובש.
בושם לשיער Rin
Rin בושם לשיער
בושם לשיער ללא אלכוהול, בעל ניחוח פרחוני מרענן, עם פורמולה ייחודית המועשרת בבטאין המופק ממיצוי סלק. מסייע לחיזוק מבנה השיערה. מכיל נוגדי חימצון המעניקים הגנה לשיער מפני נזקי האקלים והסביבה. ניתן להשתמש גם כסרום.

טבעוני

לא נוסה על בע"ח

ללא סיליקונים

ללא פראבנים

מתאים לאקלים הישראלי

ללא סולפטים

הבלוג לטיפוח טבעי לתלתלים

איך משתמשים במוצרים?

לא צריך לייבש שעות עם דיפיוזר בכדי להגיע לתוצאה מושלמת! צפו בסרטון הבא.

עוד נפח? פחות נפח? זה הכל עניין של טכניקה! צפו בסרטון כדי לראות איך להשיג את התוצאה המתאימה לך בדרך שלך.